|

Zostań Partnerem

  • Distribution

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Zespół SILK PLASTER to wysoko wykwalifikowani inżynierowie, projektanci i specjaliści, którzy pracują bezpośrednio z klientami. Stale doskonalimy nasze technologie produkcyjne i ogólną jakość produktu końcowego.

Nasi specjaliści regularnie przeprowadzają ankiety, aby poznać opinie klientów, co pozwala nam stale ulepszać produkt. Dwadzieścia lat ciągłej pracy zespołowej sprawiło, że SILK PLASTER stał się światowym liderem w produkcji materiałów wykończeniowych do ścian.

KORZYŚCI Z ZOSTANIA NASZYM PARTNEREM

SILKPLASTERS to firma o światowym zasięgu, dlatego łatwo jest zostać członkiem zespołu bez względu na to, gdzie mieszkasz i jakim językiem się posługujesz. Atmosfera w naszym zespole jest przyjazna i zawsze cieszymy się, że dołączają do nas nowe osoby. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami. Ponadto będziesz mógł wchodzić w interakcje z naszymi międzynarodowymi partnerami w celu dalszej wymiany doświadczeń i podnoszenia swoich umiejętności. W naszym interesie jest, abyś wspiął się wyżej w swojej karierze z TYNKIEM JEDWABNYM. Możesz liczyć na wysokie dochody osobiste i doskonałą okazję, aby je jeszcze bardziej zwiększyć.

ico MIĘDZYNARODOWA
SIEĆ
ico 20 LAT
DOŚWIADCZENIA
ico ROSNĄCY
DOCHÓD
ico ROZWÓJ
STRATEGICZNY
ico NORMY
EUROPEJSKIE

KOGO SZUKAMY?

entuzjastów ekologii

osób chętnych do komunikowania się i pracy z ludźmi

osób, które chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak działa przemysł płynnych tapet

osób, którym zależy na poprawie interakcji z klientami i umiejętności sprzedaży

MATERIAŁY MARKETINGOWE

Regularnie tworzymy próbki, katalogi fotograficzne z projektami wnętrz, katalogi przykładowe, stoiska do prezentacji produktów i banery, aby nasi klienci wiedzieli, która konkretna tapeta w płynie będzie pasować do ich wnętrza.

Stale ulepszamy również projekt naszych stron internetowych i zawartość mediów społecznościowych. Nasza firma jest gotowa udostępniać wszystkie materiały marketingowe naszym dystrybutorom.

ZOSTAŃ NASZYM DYSTRYBUTOREM!

Prześlij swoje dane poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1-2 dni roboczych!