|

SILK PLASTER POLSKA

  • Company
ZAŁOŻENIE

Nasza historia zaczyna się w 1997 roku. Firma wykorzystuje najlepszy sprzęt i własne opatentowane technologie wytwarzania alternatywnego produktu DIY do dekoracji ścian i sufitów.

NORMY

Głównym priorytetem było zapewnienie bezpieczeństwa produktu. Wszystkie materiały odpowiadają kategoriom M1 i A1, co oznacza, że są wolne od wszelkich szkodliwych związków chemicznych. Produkty wolne od LZO to nasz priorytet!

JAKOŚĆ

Proces opracowywania produktu jest monitorowany przez należące do firmy Centrum Badań i Rozwoju. Jakość jest również kontrolowana przez organizacje międzynarodowe.

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

SILK PLASTER to aktualny światowy lider w produkcji tynków dekoracyjnych. To efekt 20 lat ciągłej pracy nad udoskonalaniem technologii i produktu końcowego. Dwie fabryki SILK PLASTER znajdują się w Rosji i Europie i są to największe tego typu przedsiębiorstwa.

SILK PLASTER to rozległa sieć. Centrale i oddziały firmy znajdują się na całym świecie. Inżynierowie, projektanci i menedżerowie pracujący w różnych miastach to niezwykle wykwalifikowani ludzie. SILK PLASTER prezentuje swoje produkty na wielu międzynarodowych targach branżowych. Firma bierze udział w wystawach, aby lepiej zrozumieć upodobania swoich klientów i odpowiednio się do nich dostosować.

JAKOŚĆ I CERTYFIKACJA

TYNK SILK PLASTER ma wszystkie niezbędne cechy: jest trwały, zrównoważony, przyjazny dla środowiska i oryginalnie zaprojektowany.

Wszystkie użyte surowce są ekologiczne. Stosowana przez nas technologia zachowuje najlepsze właściwości surowca, a do środowiska nie są uwalniane żadne szkodliwe substancje, co czyni go produktem bardzo ekologicznym. SILK PLASTER posiada również właściwości ognioodporne (norma COFRAC Francja). Jego ekologiczne właściwości i niezawodność potwierdzają europejskie certyfikaty MADE IN, takie jak AgBB-Scheme (Kolonia, Niemcy), EU Declaration of Performance (DoP), certyfikat emisji M1 materiałów budowlanych (Helsinki, Finlandia). SILK PLASTER otrzymał takie znaki jakości jak „E3 Ekologia, Energia, Efektywność”, „E3 Awards 2014” oraz Znak CE.

ZOSTAŃ NASZYM DYSTRYBUTOREM!

Ponad 900 butików SILK PLASTER znajduje się w kilku krajach na całym świecie. Istnieją również sklepy wielomarkowe, które sprzedają nasze produkty. Ogromna liczba przedstawicieli handluje prywatnie. Jesteśmy otwarci na współpracę i cieszymy się, że możemy Cię powitać w naszej sieci dystrybucji.

Dołącz do naszej rozległej sieci i daj nam możliwość rozwoju razem z Tobą.

Dowiedz się więcej